Image

Зміст цієї маркетингової кампанії відображає лише погляди автора і лише він / вона сам /сама несе за них відповідальність. Європейська комісія та Європейське агентство з управління науковими (REA)   дослідженнями не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в цій кампанії.


Вишня, смачний природний скарб

Плоди черешні дуже багаті на поживні речовини, наприклад, вітаміни, залізо, кальцій, марганець, калій, фосфор і мідь.

Імідж / визнання європейських продуктів:

Програму спрямовано на зміцнення позитивного іміджу європейської продукції серед певних цільових груп, що володіють навичками для отримання та передачі основних ідей програми. На всіх рекламних матеріалах, вироблених в рамках рекламної кампанії буде присутній напис «Enjoy it, it’s from Europe» («Насолоджуйтесь, це з Європи»).

Image
Черешня
Черешня

Черешня (Prunus Avium) — це листяне дерево, яке може виростати до 20 метрів у висоту. Ці дерева мають сірий, гладкий стовбур, масивні гілки та великі білі квіти. Черешня культивується в основному заради смачних плодів, а її деревина також використовується для виготовлення різних дерев’яних споруд.

Черешня стійка до холоду, а завдяки правильній обробці ґрунту, в якій вона росте, дерево може давати особливо високі врожаї.

Плоди черешні дуже багаті на поживні речовини, наприклад, вітаміни, залізо, кальцій, марганець, калій, фосфор і мідь.

Information

The content of this promotion campaign represents the views of the author only and is his/her sole responsibility. The European Commission and the European Research Executive Agency (REA) do not accept any responsibility for any use that may be made of the information it contains